Tani kurier

Aby uzyskać niższe koszty przesyłek kurierskich, najprościej skorzystać z usług pośredników, tzw. brokerów kurierskich lub operatorów wirtualnych. Zasada ich działania jest prosta: współpracują z wieloma Klientami takimi jak Ty i wspólnie, w imieniu wszystkich wysyłających za ich posrednictwem, negocjują z firmą kurierską najepsze ceny. Dzięki temu mogą uzyskać takie same warunki jak firmy, które wysyłają tysiące paczek miesięcznie. Następnie wg tych niskich cen "odsprzedają" usługi kurierskie swoim Klientom.

 

Jak znaleźć "taniego kuriera" ? Nie jest to trudne - takich firm i serwisów internetowych działa obecnie ok. 100. Jak natomiast wśród tak szerokiej i różnej oferty wybrać te najlepsze? Tu z pomocą przychodzi portal Kurierem.pl - przesyłki kurierskie. Jest to największy serwis, który na bieżąco monitoruje oferty firm kurierskich i porównuje ich ceny. Samo porównananie cen jest niezwykle proste: wystarczy podać wagę i wymiary paczki, a Kurierem.pl automatycznie wyliczy ceny we we szystkich najlepszych serwisach kurierskich. Co ważne - każda wycena uwzględnia wszelkie opłaty dodatkowe i tzw. ukryte koszty (jeżeli występują w cenniku). W ten sposób dowiemy który serwis oferuje najtańsze przesyłki kurierskie i który tani kurier jest faktycznie najtańszy. W tej chwili Kurierem.pl prezentuje ceny ok. 200 usług krajowych (paczki i palety) od ok. 60 firm - tych najlepszych, wyselekcjonowanych, które zapewniają, że ich oferta spełnia wszelkie standardy dobrej usługi kurierskiej.

 

Korzystanie z porównywarki nie wymaga rejestracji i jest zupełnie darmowe, a jednocześnie w ciągu kilku sekund można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na każdej paczce! W przypadku usług międzynarodowych jednorazowe oszczędności mogą wynosić nawet kilkaset złotych.


Tani kurier

ceny niższe o ok. 60% od cenników standardowych

nadanie i doręczenie przesyłki z/do domu lub firmy

żadnych formalności i zobowiązań

bezpieczne płatności on-line

tanie przesyłki kurierskie najlepszych firm UPS i DHL