Kurier USA, kurier Chiny

Pilne paczki do Chin lub do USA najlepiej wysyłać kurierem. Firmy kurierskie gwarantują nie tylko największe bezpieczeństwo, ale też najkrótszy czas dostarczenia paczki. Expresowe usługi lotnicze mogą jednak być tanie. Możemy przekonać się o tym sprawdzajac wyceny przesyłek w porównywarce Kurierem.eu. Poza przesyłkami do Azji, Ameryki i Australii możemy również porównać oferty firm kurieskich na terenie Europy - np. najtańsza paczka do Niemiec to koszt ok. 50-60 zł brutto, przy czym waga paczki może wynosić do 30kg!. To jest akurat oferta promocyjna, ale do wszsytkich inne krajów UE możemy wysyłać tanio: 100 - 130 zł za paczki na drugi koniec Europy, realizowane przez profesjonalną firmę UPS.

Przesyłki zagraniczne drogowe

Tani kurier drogowy do państw UE to również alternatywa dla niedrogich cen paczek poczty polskiej. Kurier gwarantuje jednak krótszy czas dostarczenia, odbiór paczki z domu lub firmy oraz możliwość śledzenie paczek.

Ponadto nie musimy udawać się do siedziby firmy kurierskiej, a po odbiór naszej paczki (lub większej liczby paczek) możemy zamówić kuriera do domu.

Standardowe usługi międzynarodowe w drogowym transporcie przesyłek, to czas doręczenia od 2 do 5 dni na terenie całej Europy. Aby skorzystać z nalepszych ofert cenowych - poza wyzej wspomnianą porównywarką cen - można również skorzsystać z serwisu Paczka Polska, który specjalizuje się tanim przesyłaniu z Polski (export) oraz do Polski (przesyłki importowe). Oferta serwisu PaczkaPolska.pl szczególnie powinna zainteresować naszych rodaków (oraz ich rodziny), którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii czy innych państw. Również polecamy tanie usługi kurierskie sprzedawcom wysyłającym towary do Niemie, Czech lub Słowacji. Ceny takich przesyłek. Podobnie z ofertą wysyłek i importu z / do Chin i innych państw Azji, np. do Japonii lub Hong Kongu. Pilne dokumenty do Chin, z doręczeniem w ciągu 1-2 dni, czyli w usłudze Express Saver to zaledwie koszt ok. 200-300 zł, co przy skali zamówień (kontenery z Chin) jest kwotą dosłownie symboliczną.

 


Tani kurier

ceny niższe o ok. 60% od cenników standardowych

nadanie i doręczenie przesyłki z/do domu lub firmy

żadnych formalności i zobowiązań

bezpieczne płatności on-line

usług kurierski najlpeszych firm UPS i DHL

 

Tanie przesyłki kurierskie, lotnicze - kurier do USA, Chin, Japonii: sprawdź oferte

 

mojapaczka