Tanie wysyłanie z e-sklepu

Koszty przesyłek kurierskich, to jedna z głównych pozycji w bilansie każdego biznesu wysyłkowego - zwłaszcza w takim jak e-sklep. Dlatego tym bardziej ważne jest, aby koszty te możliwie minimalizować, mając jednak cały czas na uwadze zachowanie jakości na poziomie, który satysfakcjonuje Klientów. Jak połączyć dobre i tanie usługi kurierskie?

Tanie przesyłki w DPD

DPD to firma kurierska o solidnej marce. Posiada sieć nowoczesnych oddziałów we wszystkich większych miastach. Przesyłki kurierskie realizowane przez DPD z pewnością można zaliczyć do najlepszych - na poziomie takich firm jak DHL czy UPS. Dodatkową zaletą DPD jest brak dopłat za przesyłki niesortowalne oraz możliwość przesyłania (również bez dopłat) paczek o długości nawet do 175 cm. Dla porównania DHL dolicza dodatkową dopłatę już od 140cm a UPS od 120cm. DPD to kurier wybierany przez wiele sklepów internetowych - z tą firmą wspópracuje również jeden z największych serwisów aukcyjnych Świstak.pl.


Dla osób prywatnych

Również bez umowy możesz tanio zamówić kuriera i korzystać z cennika rabatowego. Zamiast 40 - 50 zł za paczkę, płać 20 - 25 zł (brutto), bez żądnych dopłat dodatkowych, paliwowych i strefowych, sprawdź jak:

Tani kurier

ceny niższe o ok. 60% od cenników standardowych

nadanie i doręczenie przesyłki z/do domu lub firmy

żadnych formalności i zobowiązań